PoDróż Motocyklem po Ameryce PołudNiowej

>> AMERYKA POŁUDNIOWA NA MOTOCYKLU

PODRÓŻ MOTOCYKLEM PO AMERYCE POŁUDNIOWEJ ORAZ O PROJEKCIE NOMADDICT.

21 stycznia 2017 roku nomaddict zagościł na antenie Radiowej Trójki. Zaproszenie od prowadzących audycję Łukasza Karusta oraz Marcina Pośpiech znaleźliśmy niejako pod choinką, gdyż dotarło do nas w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia. Było to nasze drugie wystąpienie w Audycji pod-Rózna (podczas pierwszego mówiliśmy o tym, jak Nowy Rok wita się w Argentynie). Tym razem opowiedzieliśmy o naszej motocyklowej podróży przez Amerykę Południową, zamiłowaniu do Ameryki Łacińskiej, fundacji permakulturowej oraz o autorskim projekcie nomaddict, nad którym zdalnie pracujemy z różnych zakątków świata.

Zapraszamy do wysłuchania Audycji w Trójce:

http://www.polskieradio.pl/9/2956/Artykul/1718495,Motocyklem-po-Ameryce-Lacinskiej-3-lata-w-podrozy

Podróż motocyklem po ameryce południowej

SPERSONALIZOWANE PLANOWANIE PODRÓŻY.

Dla tych, którzy z nomaddict.pl stykają się po raz pierwszy – tworzymy spersonalizowane plany samodzielnych podróży dla osób, które chcą oszczędzić pieniądze oraz czas wielogodzinnych przygotowań, oraz zyskać doświadczenia i wrażenia, których nie zapewniają biura podróży. Podróżują samodzielnie, ale są do tego dobrze przygotowane i mogą liczyć na naszą pomoc o każdej porze dnia i nocy. 

Zainteresowanych tematyką niezależnego podróżowania zapraszamy na nasz profil na FB, poprzez który można nam towarzyszyć na bieżąco: https://www.facebook.com/nomaddict.org/ (w jęz.angielskim)

Jeżeli masz chęć zadać nam pytanie dotyczące podróżowania po Kubie, SKONTAKTUJ SIĘ z nami – chętnie podzielimy się z Wami naszą wiedzą i odpowiemy w ciągu 48 godzin.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w zaplanowaniu podróży po Kubie, która odpowiadałaby Twoim potrzebom, możliwościom i gustom – zajrzyj do TRZY PLANY PODRÓŻY i zobacz, co możemy dla Ciebie przygotować.