PoMoc Podczas PoDróży

>> JESTEŚ NIEZALEŻNY, ALE NIGDY POZOSTAWIONY SAM W POTRZEBIE

 > Oferujemy Ci nasze WSPARCIE podczas trwania podróży. Mimo iż robimy co w naszej mocy, żeby nasze wyjazdy przebiegały bezproblemowo – zawsze istnieje szansa, że coś nas zaskoczy. Pakiet NAWIGACJA zawiera opcję “Wsparcie 24h/dobę”, dającą Ci dodatkowy komfort i pomoc podczas podróży – niezależnie od pory dnia i nocy oraz tego, gdzie się obecnie znajdujesz.

 > ODPOWIADAMY NAJSZYBCIEJ JAK MOŻEMY – podróżując z planem wykonanym przez eksperta nomaddict możesz być pewny, że zawsze zrobimy wszystko to, co w naszej mocy, żeby dostarczyć Ci przemyślaną, drobiazgową i skuteczną pomoc lub poradę. Gwarantujemy odpowiedź do 12 godzin (jeśli tylko możliwe – natychmiastową).

 > WSPARCIE DOTYCZY wszelkich spraw związanych z planem podróży, a także Twoich ewentualnych zapytań, wątpliwości, poprawek oraz modyfikacji z nim związanych.

 > UBEZPIECZ SIĘ – miej proszę na uwadze, że nikt nie jest w stanie zapewnić Ci 100%-owego bezpieczeństwa oraz bezproblemowego przebiegu podróży – my również, jakkolwiek byśmy się nie starali. Zabezpiecz się na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń – wykup odpowiednio dobrane do Twojej podróży ubezpieczenie, zaszczep się (przeciwko niektórym chorobom na długo przed planowaną podróżą), zastosuj się do naszych wskazówek co do bezpieczeństwa (Bezpieczeństwo w podróży), wiz, spraw celnych, szczepionek, przygotowań przed podróżą, a także zapoznaj się ze wstępem do kraju/-ów oraz naszym poradnikiem zrównoważonego podróżowania. W ciągu trwania podróży pamiętaj o podstawowych środkach bezpieczeństwa i zachowaj zdrowy rozsądek.

WSPARCIE 24H/DOBĘ JEST CZĘŚCIĄ